17 هزار شهید ترور سند محکمی بر حقوق بشر غرب است / بصیرت جز با ولایت ممکن نیست

دکتر معصومه پاشایی بهرام طی یادداشتی به مناسبت روز ملی مبارزه با تروریسم ضمن تاکید براینکه ‏۱۷۰۰۰ شهید ⁧ ترور ⁩ سند محکمی بر ⁧ حقوق بشر ⁩ غرب هست، نوشت: ‏تا وقتی این شهدا را فراموش نکرده‌ایم امنیت خواهیم داشت، روزی که شهدا را فراموش کردیم و دشمن را دوست دیدیم یعنی پایان امنیت. […]

اشتراک گذاری
۰۸ شهریور ۱۳۹۹
کد مطلب : 612

دکتر معصومه پاشایی بهرام طی یادداشتی به مناسبت روز ملی مبارزه با تروریسم ضمن تاکید براینکه ‏۱۷۰۰۰ شهید ⁧ ترور ⁩ سند محکمی بر ⁧ حقوق بشر ⁩ غرب هست، نوشت: ‏تا وقتی این شهدا را فراموش نکرده‌ایم امنیت خواهیم داشت، روزی که شهدا را فراموش کردیم و دشمن را دوست دیدیم یعنی پایان امنیت.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا ؛ دکتر معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به مناسبت روز ملی مبارزه با تروریسم ضمن تاکید براینکه ‏۱۷۰۰۰ شهید ⁧ ترور ⁩ سند محکمی بر ⁧ حقوق بشر ⁩ غرب هست، نوشت: ‏تا وقتی این شهدا را فراموش نکرده‌ایم امنیت خواهیم داشت، روزی که شهدا را فراموش کردیم و دشمن را دوست دیدیم یعنی پایان امنیت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن نوشت : ‏تا وقتی 17 هزار شهید ترور را فراموش نکرده ایم امنیت خواهیم داشت، روزی که شهدا را فراموش کردیم و دشمن را دوست دیدیم یعنی پایان امنیت.

دشمن همیشه دشمن است و منتظر فرصت! دشمن به این فرصت فقط با غفلت ما دست پیدا خواهد کرد! بصیرت تنها راه بیداریست.

گاها می بینیم عده ای از زیادی امنیت می گویند: دشمن کجا بود!؟!؟! اینان ماهیان داخل دریا هستند که می پرسند دریا کجاست؟!؟!؟

یک نگاه اجمالی به کشورهای همسایه، گذشته ی کشورمان و همچنین ترکیب شهدا که زن و بچه، پیر و جوان ، کسبه،کشاورز، کارمند و… داخل لیست شهدا هستند، به ما می گوید: دشمن بوده، هست و خواهد بود!!

و اما ابزار دشمن: خودیها! آری ابزارش را از بین خودیهای خود فروخته ای چون منافقین، جاسوسان و ساده لوحان عاشق غرب انتخاب می کند و گاها در لباس دین جلو می آیند تا راحت تر نفوذ کرده و به اهداف پلیدشان برسند!

بصیرت تنها راه پیشگیری از تکرار وقایع ابتدای انقلاب است و بصیرت جز با ولایت ممکن نیست…
کربلا خود نماد بصیرت است! ۷۲ تن زیر پرچم ولایت به بصیرتی دست میابند که زندهء همیشهء تاریخ می شوند و بی تفاوتی کوفیان به ولایت، آنان را منفور همیشگی تاریخ می کند…

من عاشورایی ام، و عاشورایی بودن در این زمان را، جز در عشق به سیدعلی نمیبینم. هر کس باید انسانِ زمانه ی خود باشد! بیایید همه اندکی فکر کنیم که تفاوت ما با اهل کوفه در زمانهء خودمان باید چه باشد؟

بنده که جز پشتیبان ولایت بودن چیزی نمیبینم چرا که تاریخ در مورد آنان می گوید: مردمی دین دار، اهل نماز و قرآن بودند یعنی خیلی بهتر از ما !!! فقط به ندای هل من ناصر ینصرنیِ، ولی خود پاسخ ندادند و شدند کوفیان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.