چند سامانه اقتصادی رونمایی شد.

بیستمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور امروز سه شنبه در سومین روز از سال ۱۴۰۰ به ریاست رئیس جمهور و با حضور نماینده مرند و جلفا به عنوان ناظر مجلس در شورای اجرایی فناوری اطلاعات برگزار شد. دکتر پاشایی با اعلام این خبر اظهار داشت: مجلس یازدهم از ابتدای شروع به کار خود به […]

اشتراک گذاری
۰۳ فروردین ۱۴۰۰
کد مطلب : 952

بیستمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور امروز سه شنبه در سومین روز از سال ۱۴۰۰ به ریاست رئیس جمهور و با حضور نماینده مرند و جلفا به عنوان ناظر مجلس در شورای اجرایی فناوری اطلاعات برگزار شد.

دکتر پاشایی با اعلام این خبر اظهار داشت:
مجلس یازدهم از ابتدای شروع به کار خود به دنبال شفافیت در نظام اقتصادی کشور بود که امروز در این جلسه روند تکمیل سامانه های اقتصادی و خدماتی دولت و پیوستن دستگاه‌ها به سیستم یکپارچه بررسی شد.

عضو ناظر شورای اجرایی فناوری اطلاعات شفافیت را اصلی ترین راه حل رفع موانع تولید دانسته و افزود:
در جلسه امروز شورای اجرایی فناوری اطلاعات، پنجره‌های واحد صدور مجوزهای دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین ایجاد پنجره‌های واحد خدمات کسب و کار در استانها به صورت پایلوت در دو استان خوزستان و بوشهر، راه اندازی شد که از آن می توان به عنوان گام نخست برای شفافیت و رفع موانع تولید و حرکت در مسیر اجرای شعار سال نام برد.

نماینده مردم مرند و جلفا خاطر نشان کرد:
راه اندازی سامانه های یکپارچه موجب شفافیت و جلوگیری از بروز رانت و ویژه خواری میشود که در این سامانه ها مردم میتوانند بصورت مستقیم بر دستگاه های اجرایی نظارت داشته باشند.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.