پیام دکتر پاشایی بمناسبت 22 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم مردم شریف ، فهیم و ولایت مدار شهرستانهای مرند، جلفا و هادیشهر 22 بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل، و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد می زند. مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی […]

اشتراک گذاری
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
کد مطلب : 360

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ، فهیم و ولایت مدار شهرستانهای مرند، جلفا و هادیشهر

22 بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل، و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد می زند.
مردم عزیز ما همیشه با هوشمندی و موقعیت شناسی خوبی که دارند، زمانی که دشمن برهنه و بی نقاب تر در صحنه حضور دارد و زبان به تهدید و عربده کشی باز می کند، با صفوف فشرده وحدت خود را به نمایش می گذارند.
امروز ، دهه مبارک فجر که تحقق شعار استقلال ازادی جمهوری اسلامی است، با رهبری بی نظیر امام(ره) و حضور آحاد مردم اعم از کشاورز، بازاری، روحانی، دانشجو، دانش آموز، پیر و جوان اتفاق افتاده است و گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مصداق پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهداست.
اکنون بنده به عنوان فرزند کوچک و خادم شما مردم شریف و فهیم استدعا دارم به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن، و بخصوص این ایام که مصادف است با اربعین شهید سپهبد سردار دلها ،حاج قاسم سلیمانی ، شهید راه اسلام و انقلاب بار دیگر تجدید میثاق کرده و باحضور پرشور خود، وحدت را به همگان نمایان ساخته و ستونهای اقتدار و امنیت کشورمان را محکم تر کنیم.
باشد که در سایهء این اقتدار ایران عزیزمان را با وحدت و همدلی در گام دوم انقلاب و بدست نسلی که انقلاب را ندیده اند، اما به پویایی آن ایمان دارند، بر قله های رفیع پیشرفت و موفقیت بنشانیم، و شروع آن با حضور پرشور در همین راهپیمایی و پای صندوق های رای خواهد بود….
ارادتمند و خادم مردم
دکتر معصومه پاشایی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.