نماینده مرند و جلفا روز پاسدار ، جانباز و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده منتخب مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی در پیامی فرا رسیدن روز پاسدار ، جانباز و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم حُسَینٌ مِنّی وَ أَنَا مِنْ حُسَینٍ أَحَبَّ اللهُ مَنْ أَحَبَّ حُسَیناً، حُسَینٌ سِبْطٌ مِنَ الْأَسْباط سوم شعبان سالروز […]

اشتراک گذاری
۱۰ فروردین ۱۳۹۹
کد مطلب : 481

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده منتخب مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی در پیامی فرا رسیدن روز پاسدار ، جانباز و اعیاد شعبانیه را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حُسَینٌ مِنّی وَ أَنَا مِنْ حُسَینٍ أَحَبَّ اللهُ مَنْ أَحَبَّ حُسَیناً، حُسَینٌ سِبْطٌ مِنَ الْأَسْباط

سوم شعبان سالروز ولادت سرور و سالار شهیدان و اسوه آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، یادآور رشادت‌های آن حضرت در دشت کربلا و روز عاشوراست، حرکتی عظیم که با اتکا به پیشینه‌ای معنوی و حماسی، باعث شد تا اسلام و شیعه در عصر حاضر در عرصه جهانی زنده و متعالی بماند.

پاسداران انقلاب نیز با تبعیت از سیره امام حسین (ع) فداکاری های بسیاری در راه دفاع از اسلام و ایران داشته اند و خدمات ارزنده برای ملت ایران داشته اند.

استقامت و پایداری جانبازان بزرگوار، درسی مهم برای همه ما محسوب می‌شود تا در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب و رسیدن به تمدن نوین اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

اینجانب فرارسیدن این اعیاد خجسته را به مردم شریف مرند و جلفا به ویژه پاسداران و جانبازان بزرگوار و خانواده‌های معظم آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همگان از معنویات ماه شعبان المعظم بهره مند شویم.

دکتر معصومه پاشایی؛
نماینده مردم شریف مرند و جلفا در مجلس یازدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.