پیام تبریک روز خبرنگار

١٧ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی؛ خبرنگاری از جنس شجاعت و صداقت به دست عوامل جهل و نفاق است. روزی برای بازشناسی منزلت خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه. جامعه کنونی بیش از هر زمانی نیازمند اخبار امیدوار کننده و نقش آفرینی اخلاقی، صادقانه، حرفه‌ای و شجاعانه خبرنگاران و رسانه‌ها به دور از در نظر گرفتن […]

اشتراک گذاری
۱۶ مرداد ۱۴۰۰
کد مطلب : 1021

١٧ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی؛ خبرنگاری از جنس شجاعت و صداقت به دست عوامل جهل و نفاق است. روزی برای بازشناسی منزلت خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه. جامعه کنونی بیش از هر زمانی نیازمند اخبار امیدوار کننده و نقش آفرینی اخلاقی، صادقانه، حرفه‌ای و شجاعانه خبرنگاران و رسانه‌ها به دور از در نظر گرفتن منافع شخصی و جناحی و غرض ورزی سیاسی است.

در این روز باید قدردان خبرنگارانی بود که مسئولیت حرفه‌ای و شرافت قلم خود را با هیچ متاعی عوض نکرده و نمی‌کنند. کسانی که قلم خود را تنها برای آگاهی مردم و توسعه کشور به کار می‌گیرند، شایسته بهترین تکریم‌ها هستند.

مشکلات معیشتی، عدم تثبیت موقعیت شغلی، یارانه‌های کاغذ، استرس‌های کاری، حفظ اخلاق و رسالت اجتماعی، خبرنگاری را به یکی از پر چالش ترین شغل های امروز تبدیل کرده است لذا باید همه شهروندان و مسئولان ارزش والای این انسان‌های شریف را بدانند.

روز خبرنگار مبارک – معصومه پاشایی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *