وزیر کشاورزی از اعلام مشکلات شهرستان مرند به ریاست جمهوری و پیگیری این مشکلات خبر داد.

ساداتی نژاد در بدو ورود به شهرستان مرند با حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه به مشکلات مرند اشاره و کرد: طرحهای نیمه تمام از مطالبات جدی مردم این شهرستان […]

اشتراک گذاری
۰۵ دی ۱۴۰۲
کد مطلب : 1540

ساداتی نژاد در بدو ورود به شهرستان مرند با حضور در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند با قرائت فاتحه ای به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه به مشکلات مرند اشاره و کرد: طرحهای نیمه تمام از مطالبات جدی مردم این شهرستان است.

داود عباسی افزود: طرح نیمه تمام بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی، استادیوم ۵ هزار نفری، وضعیت نابه سامان جاده های مواصلاتی، تامین آب شرب از رودخانه ارس از جمله مشکلات اساسی و پیش روی این شهرستان است که امید است این مشکلات توسط دولت مردمی آیت الله رئیسی مرتفع گردد.

امام جمعه شهر مرند نیز در این جلسه به عدم ایجاد اشتغال در شهرستان مرند اشاره کرد.

حجت الاسلام نعمت زاده گفت: به دلیل عدم حمایت های دولتی از سرمایه گذاران در طی سالهای اخیر در شهرستان مرند، شاهد نبود سرمایه گذار در این شهرستان و به دنبال آن کاهش اشتغال جوانان این شهرستان هستیم.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی بر لزوم احداث بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی در این شهرستان تاکید کرد.

معصومه پاشایی افزود: با توجه به افزایش جمعیت طی سالهای اخیر و همچنین با توجه به مسیر ترانزیت کالا و مسافر در این شهرستان، نیاز جدی به احداث بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی است که کلنگ این بیمارستان در سال ۹۸ بر زمین زده شده است و تاکنون اقدام خاصی در این زمینه نشده است که لازم است بودجه مورد نیاز برای احداث این بیمارستان محقق شود.

وزیر جهاد کشاورزی در این جلسه بر رفع موانع تولید، اشتغال و اتمام طرحهای نیمه تمام در شهرستان مرند تاکید کرد.

ساداتی نژاد گفت: تمامی این مشکلات تقدیم ریاست جمهوری خواهد شد و به دنبال آن مطالبات به حق مردم نیز بیان خواهد شد تا در کمترین زمان نسبت به حل این مشکلات تصمیمات لازم اتخاذ گردد.

در این جلسه برخی از نخبگان، صاحبان مشاغل و ورزشکاران شهرستان مرند نیز مشکلات خود را بیان کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *