ورود جدی دکتر معصومه پاشایی به موضوع شرکت لامپ تصویر مرند

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، طی جلسه ای دکتر معصومه پاشایی با مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دیدار و گفتگو پرداختند. نماینده مرند و جلفا پيش از ارائه راهكارهای احقاق حقوق مردم، به خاطرات كودكي خود اشاره كرد و گفت: زمانی که برای احداث این […]

اشتراک گذاری
۱۱ آبان ۱۳۹۹
کد مطلب : 677

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، طی جلسه ای دکتر معصومه پاشایی با مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به دیدار و گفتگو پرداختند.

نماینده مرند و جلفا پيش از ارائه راهكارهای احقاق حقوق مردم، به خاطرات كودكي خود اشاره كرد و گفت: زمانی که برای احداث این شرکت پذیره نویسی می شد مردم براى سرمايه گذارى در اين شركت همدل و همراه شدند تا با سرمایه گذاری در این شرکت و راه اندازی آن ضمن توسعه منطقه، برای جوانان خود شغل ایجاد کنند.

وى ادامه داد: به خاطر دارم که مردم املاک خود را می فروختند و حتی زنان طلاهاى خود را فروختند تا اين شركت در مرند تاسیس شود ولى افسوس كه بسيارى از سهامداران از دنيا رفتند و خيرى از اين شركت نديدند!

عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود : اين شركت چاهى بود كه به مردم منطقه آب نداد ولى براى خيلى از فرصت طلبان و ویژه خواران خوب نان داد! ولى ديگر زمان آن رسيده مردم به حق خود برسند و من تا پايان خادمی خود در مجلس ، پيگير احياى اين شركت خواهم بود تا علاوه بر احیای حقوق مردم و سهامداران ، گامی در جهت اشتغال زایی برای جوانان و متخصصان منطقه بردارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.