هنرهای تجسمی ، تجسم واقعیات و آئینه جامعه می باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ؛ نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تسجمی آئینه مرند شرکت نمود . دکتر معصومه پاشایی در این مراسم از زحمات و تلاش های هنرمندان شهرستان مرند قدردانی نمود و با اشاره به اینکه از گذشته با […]

اشتراک گذاری
۲۳ خرداد ۱۳۹۹
کد مطلب : 541

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ؛ نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تسجمی آئینه مرند شرکت نمود .

دکتر معصومه پاشایی در این مراسم از زحمات و تلاش های هنرمندان شهرستان مرند قدردانی نمود و با اشاره به اینکه از گذشته با فعالیت های هنرمندان هنرهای تجسمی مرند آشنایی دارد گفت : هنرهای تجسمی ، تجسم واقعیات و آئینه جامعه می باشد و نام این جشنواره که به نیکی آئینه انتخاب شده است باید چنین معنا و مفهومی را نیز دنبال نماید . هنرمندان و به ویژه هنرمندان رشته هنرهای تجسمی باید بدانند که تلاش هایشان و خلق آثاری ماندگارشان برای مردم و جامعه بسیار مهم و موثر است .

نماینده محترم مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برنامه هایی که برای پیشبرد هنر و ارتقای جایگاه آن در نظر گرفته است گفت : ما در مجلس شورای اسلامی از طرح ها و لوایحی که مشکلات جامعه هنری را برطرف نماید حمایت و دفاع خواهیم کرد و در این شهرستان نیز حرکت های خوبی در زمینه های هنری اتفاق افتاده است که برای پیشبرد آن اهداف و تقویت و گسترش آن ها از هنرمندان و ادارت و نهادهای مرتبط به ویژه اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی و هنرمندان آن ها حمایت خواهیم نمود .

دکتر پاشایی در ادامه ابراز امیدواری نمود که به زودی نشستی با اهالی فرهنگ و هنر  داشته باشد و از نزدیک در جریان موضوعات مختلف فرهنگی و هنری و مطالبات آن ها قرار بگیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *