نگاه بد مرکزنشینان موجب مهاجرت نخبگان از شهرها می شود

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس گفت: متاسفانه نادیده گرفتن نیروهای نخبه و متخصص شهرستانها موجب رفتن آنها در شهر و دیارشان می شود و لازم است . مدیرعامل جدید مدیران خود را از نیروهای متخصص و نخبه بومی منطقه انتخاب […]

اشتراک گذاری
۰۵ دی ۱۴۰۲
کد مطلب : 1534

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در آیین معارفه رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس گفت: متاسفانه نادیده گرفتن نیروهای نخبه و متخصص شهرستانها موجب رفتن آنها در شهر و دیارشان می شود و لازم است . مدیرعامل جدید مدیران خود را از نیروهای متخصص و نخبه بومی منطقه انتخاب کند.

معصومه پاشایی گفت: یکی از اهداف اولیه ومهم ایجاد مناطق آزاد ایجاد امنیت مرزی بواسطه توسعه مناطق مرزی است و حضور مرزنشینان تضمین کننده امنیت در مناطق مرزی است و لازم است از ظرفیت نیروهای بومی هر منطقه دراولویت اول استفاده شود.

نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس با تاکید بر اینکه گاهی مواقع در انتصاب مدیران تمرکز بر مرکزگرایی اتفاق می افتد، افزود: بنده شخصا به این موضوع نظارت خواهم کرد ولی نظارت اصلی را به مردم میسپارم اگر تخلفی دیدند به ما ارجاع دهند.

وی گفت: کمک خواهیم کرد مدیرعامل جدید منطقه آزاد ارس بتواند توسعه منطقه را با شتاب بیشتری پیگیری و محقق نماید.

گفتنی است؛ با حکم دبیر شورایعالی مناطق آزاد، «مجید کیانی» امروز چهارشنبه (11خردادماه) به عنوان «مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس» معرفی می شود.

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس که امروز چهارشنبه 11 خردادماه با حضور سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیل هادوی، امام جمعه منطقه آزاد ارس ـ شهر جلفا، حجت الاسلام و المسلمین ناصری امام جمعه هادیشهر، معصومه پاشایی نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، سردار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه استان، سایر مسئولین محلی و استانی، فعالان اقتصادی و اصحاب رسانه برگزار شد.

سعید محمد همچنین در حکمی «وحید شقاقی شهری» را به عنوان «عضو غیرمظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس» و جایگزین «صفر شاسفند» منصوب کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *