نوسازی مدارس منطقه، نیازمند همت مسئولان است

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ نماینده مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرند از شهرستان های تاریخی، قدیمی و فرهنگی است گفت: با توجه به آمار موجود و احتمال جهش جمعیتی در شهرستان، لازم است مدارسی را احداث کرده و تعدادی […]

اشتراک گذاری
۰۹ بهمن ۱۳۹۹
کد مطلب : 921

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ نماینده مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرند از شهرستان های تاریخی، قدیمی و فرهنگی است گفت: با توجه به آمار موجود و احتمال جهش جمعیتی در شهرستان، لازم است مدارسی را احداث کرده و تعدادی را نیز که نیاز به بازسازی دارند، نوسازی کنیم.

دکتر پاشایی با اشاره به نقش خیرین در ساخت مدارس اظهار داشت: خیرین بسیاری در شهرستان داریم که در امر نوسازی مدارس پیشتاز هستند و در حال حاضر حدود ۴۰ مدرسه خیرساز در مرند وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران برکات بسیاری در حوزه های مختلف داشته که زیرساخت آن، آموزش و پرورش و معلمان دلسوز هستند و اکنون نیز معلمان باید نسل خوب و متخصصی را برای آینده پرورش دهند.

نماینده‌ مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: با وجود انجام اقدامات در زمینه نوسازی مدارس، مشکلاتی در این زمینه در شهرستان مرند وجود دارد که امیدواریم با کمک مسئولان کشوری و استانی آموزش و پرورش حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.