نماینده مرند و جلفا عضو هیئت امنای امام زاده سید احمد(ع) مرند شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ طی جلسه ای که در محل دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا برگزار شد، دکتر معصومه پاشایی عضو هیئت امنای امام زاده سید احمد(ع) مرند شد تا پروژه تکمیل امام زاده سید احمد(ع) تسریع یابد. نماینده مرند و جلفا در بین هیئت امنای […]

اشتراک گذاری
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
کد مطلب : 961

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ طی جلسه ای که در محل دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا برگزار شد، دکتر معصومه پاشایی عضو هیئت امنای امام زاده سید احمد(ع) مرند شد تا پروژه تکمیل امام زاده سید احمد(ع) تسریع یابد.

نماینده مرند و جلفا در بین هیئت امنای این امام زاده اظهار داشت: امام زاده سید احمد (ع) مرند به دلیل نسبت بسیار نزدیک ایشان به امام رضا(ع) میتواند مرکز فرهنگی شهرستان و حتی استان برای گسترش اسلام و فرهنگ اصیل ملی باشد.

وی افزود: مرند محل مرکزی اصلی که هیئت های مذهبی و یا عموم مردم در مراسمات ملی و مذهبی در آن تجمع کنند ندارد و ساماندهی، توسعه و محوطه سازی این محل می تواند گامی موثر در فرهنگ سازی اسلامی باشد.

نماینده مرند و جلفا ادامه داد: طی بازدیدی که از محل امام زاده داشته‌ام این محل وضعیت عمرانی مناسبی برای مسافر پذیری ندارد و باید تلاش زیادی صورت گیرد تا این محل را بازسازی کنیم تا در کنار معنویت بخشی به شهرستان، مسافر پذیری و بهبود اقتصاد را شاهد باشیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.