نماینده مردم شریف مرند و جلفا فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

دکتر معصومه پاشایی بهرام ؛ نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی فرا رسیدن ۵ آذر ، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم. معرفت بسیجی و تفکر بسیجی و جهادی است که می تواند کشور را از این وضعیت […]

اشتراک گذاری
۰۵ آذر ۱۳۹۹
کد مطلب : 758

دکتر معصومه پاشایی بهرام ؛ نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی فرا رسیدن ۵ آذر ، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

معرفت بسیجی و تفکر بسیجی و جهادی است که می تواند کشور را از این وضعیت آشفته نجات دهد چرا که بسیجیانی که دیروز فداکارانه در خط مقدم جبهه حق علیه باطل ایستادند و امروز نیز در عرصه مقابله با کرونا از خود گذشتگی می کنند و برای آبادانی این آب و خاک با روحیه جهادی تلاش می کنند.

امروز در شرایطی که کرونا علاوه بر ایجاد چالش در عرصه فعالیت های اقتصادی، جان هموطنان ما را نیز تهدید می کند، بسیجیان با حضور آتش به اختیار خود، در راستای کاهش آسیب های پاندمی کووید-۱۹ تلاش های قابل تقدیری می کنند.

اینجانب به عنوان جهادگری که مفتخر به عضویت در این سازمان انقلابی و جهادی بوده، این ایام را خدمت تمامی بسیجیان مرند و جلفا ، طلایه داران عرصه خدمت بی منت تبریک و تهنیت عرض می کنم

معصومه پاشایی بهرام
خادم مردم شریف مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *