نباید نسخه واحدی برای کل کشور پیچیده شود

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ دکتر معصومه پاشایی ، نماینده مردم مرند و جلفا در نشست با مدیران، معاونان و نمایندگان اصناف منطقه آزاد ارس گفت: نباید نسخه واحدی برای کل کشور پیچیده شود. رییس فراکسیون مناطق آزاد کشور برای توسعه اقتصادی حمایت از تولید و صادرات را ضروری […]

اشتراک گذاری
۰۵ شهریور ۱۳۹۹
کد مطلب : 573

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ دکتر معصومه پاشایی ، نماینده مردم مرند و جلفا در نشست با مدیران، معاونان و نمایندگان اصناف منطقه آزاد ارس گفت: نباید نسخه واحدی برای کل کشور پیچیده شود.

رییس فراکسیون مناطق آزاد کشور برای توسعه اقتصادی حمایت از تولید و صادرات را ضروری دانست و گفت: برای فعالان اقتصادی به ویژه در مناطق آزاد باید مشوق های لازم در نظر گرفته شود.

این مقام مسئول بر حفظ ماهیت مناطق آزاد کشور در کنار نقش نظارتی دولت تاکید کرد و گفت: مناطق آزاد گام های بزرگی در جهت رونق تولید برداشته اند و مجلس نیز برای تداوم حمایت ها و مشوق های اقتصادی تلاش خواهد کرد.

امروز ۶ واحد صنعتی کشاورزی با اعتبار هزینه شده و سرمایه در گردش ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۲۵ نفر با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ارس افتتاح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.