عیدی نماینده مرند و جلفا به مردم

نماینده مرند و جلفا خبر داد : کارخانجات صنایع غذایی سایه سمن زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری عالیفرد (سن ایچ) در مرند احداث می شود. دکتر معصومه پاشایی بهرام با اعلام این خبر اظهار داشت: ▫️شرکت صنایع غذایی سایه سمن با هدف فرآوری محصولات کشاورزی شهرستانهای مرند و جلفا احداث می شود، که مراحل اداری […]

اشتراک گذاری
۲۹ اسفند ۱۳۹۹
کد مطلب : 948

نماینده مرند و جلفا خبر داد : کارخانجات صنایع غذایی سایه سمن زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری عالیفرد (سن ایچ) در مرند احداث می شود.

دکتر معصومه پاشایی بهرام با اعلام این خبر اظهار داشت:
▫️شرکت صنایع غذایی سایه سمن با هدف فرآوری محصولات کشاورزی شهرستانهای مرند و جلفا احداث می شود، که مراحل اداری اخذ مجوز و قرارداد خود با شرکت شهرک های صنعتی ایران را به پایان رسانده است و فروردین ماه ۱۴۰۰ کلنگ زنی میشود.

▫️نماینده مرند و جلفا خاطر نشان کرد: این پروژه در مساحتی به متراژ ۱۴ هکتار اجرایی میشود که پیش بینی میشود پس از ۱۵ ماه از واگذاری زمین به سرمایه گذار، فاز اول آن مورد بهره برداری قرار گرفته و بیش از ۱۰۰۰ نفر در مرحله اول صاحب شغل در این شرکت شوند.

▫️وی افزود: این شرکت، همچنین درخواست زمین جهت تاسیس کشت و صنعت را در منطقه آزاد ارس داده که در حال کارشناسی و مکان یابی است.

▫️دکتر پاشایی در پایان گفت: درصدد ایجاد زیرساخت های آب و برق صنعتی در شهرک های صنعتی هستیم تا صنایع بزرگی نظیر فولاد در منطقه راه اندازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.