عملیات احداث زیرگذر دهستان دولت آباد در مراحل پایانی

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی بهرام باحضور در محل پروژه زیرگذر دهستان دولت آباد از آخرین وضعیت احداث این پروژه بازدید کرد. لازم به ذکر است دکتر معصومه پاشایی بهرام از زمان آغاز به کار مجلس یازدهم احداث و بهره برداری از پروژه زیرگذر دهستان دولت آباد […]

اشتراک گذاری
۳۰ فروردین ۱۴۰۱
کد مطلب : 1353

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی بهرام باحضور در محل پروژه زیرگذر دهستان دولت آباد از آخرین وضعیت احداث این پروژه بازدید کرد.

لازم به ذکر است دکتر معصومه پاشایی بهرام از زمان آغاز به کار مجلس یازدهم احداث و بهره برداری از پروژه زیرگذر دهستان دولت آباد را در دستور کار خود قرارداده و با دعوت از معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران و چندین مسئول استانی و تفاهم فی‌مابین دستگاه ها و ادارات مربوطه، درصدد اتمام این پروژه برای تسهیل در تردد و رفت و آمد اهالی دهستان دولت آباد است.

گفتنی است عملیات احداث این پروژه تاکنون پیشرفت چشمگیری داشته است و با تکمیل و بهره برداری از آن بیش از ۱۲ هزار نفر از جمعیت دهستان دولت آباد از این گذرگاه استفاده خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.