عرض سلام و تبريك سال نو خدمت مردم شريف مرند و جلفا سال ١٤٠١ با تمام فراز و نشيب هایش گذشت!

بسم الله الرحمن الرحيم عرض سلام و تبريك سال نو خدمت مردم شريف مرند و جلفا سال ١٤٠١ با تمام فراز و نشيب هایش گذشت! يك سال ديگر از عمر همه و سومين سال خدمت اينجانب در كسوت نمايندگى شما مردم عزيز… اينجانب خودم را وامدار لطف و محبت شما مردم بزرگ منش و آزاده […]

اشتراک گذاری
۰۵ دی ۱۴۰۲
کد مطلب : 1664

بسم الله الرحمن الرحيم
عرض سلام و تبريك سال نو خدمت مردم شريف مرند و جلفا
سال ١٤٠١ با تمام فراز و نشيب هایش گذشت!
يك سال ديگر از عمر همه و سومين سال خدمت اينجانب در كسوت نمايندگى شما مردم عزيز…
اينجانب خودم را وامدار لطف و محبت شما مردم بزرگ منش و آزاده مرند و جلفا ميدانم چرا كه در اين دنياى نا برابر براى زنان، اين فرصت را به يك زن داديد كه در عرصه سياست و در راس امور در تصميم سازى نقش آفريني نمايد! خداوند بزرگ و روح پدرم را شاهد و ناظر بر اين سخن خود قرار مىدهم كه تا به اكنون آنچه در توان داشتم بكار گرفتم تا شرمنده شما مردم عزيزم نشوم… ولى بعضا شرمنده شده ام چون امكانات كشور و شرايط اجازه نداده اند خادمى در خور شأن مردم مرند و جلفا باشم، لذا بابت كاستى ها صادقانه از محضر مردم عذرخواهى ميكنم….
در حوزه راه، عمران، درمان، آموزش، فرهنگ، ورزش، صنعت و معدن طرح ها و پروژه های فراوانی آغاز شده است که برخی به سرانجام رسیده اند و‌تعداد دیگری مانند پروژه هایی که با تلاش نماینده قبل آغاز شده بود و پیگیری برای به ثمر نشستن آن تا حصول نتیجه انجام شد به دلیل زمان بر بودن طبیعتا در آینده به ثمر خواهد نشست و کام مردم شریف را شیرین خواهند کرد در راستای اجرایی نمودن تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری در سخنرانی به مناسبت سال نو تلاش مضاعف خواهم کرد با همراهی مدیران اجرایی در سال ١٤٠٢ بسیاری از طرح های آغاز شده به بهره برداری برسند .
یقینا تمام اينها حاصل تعامل و تلاش دسته جمعي مديران استانی و شهرستانی بوده است و اینجانب به عنوان خادم شما مردم به نوبه خود از تلاش همه آنان به ویژه استاندار محترم فرمانداران، مدير عامل محترم منطقه آزاد ارس و ساير مديران هر دو شهرستان سپاسگزارى كرده و خواستار تلاشى مضاعف در سال پيش رو هستم.
تورم و گرانى، زندگى همه ما را تحت الشعاع خود قرار داد و اكنون رهبر عزيزمان دستور به مهار آن و رشد توليد داده اند، اينجانب بعنوان خادم شما متعهد مي شوم در كنار ساير همكارانم و دولت نهايت تلاشم را جهت تحقق شعار سال بكار گيرم.
به اميد سالى پر از سلامتى و بركت براى تمام مردم ايران عزيز
معصومه پاشايى بهرام
خادم مردم شريف مرند و جلفا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *