ظرفیت های مرند میتواند منطقه را جهش و توسعه دهد.

نماینده مرند و جلفا در ستاد اقتصادی مقاومتی: ▫️طی توافقاتی که با بنیاد برکت صورت گرفته است، کارگاه های نیمه تعطیل دوباره احیا میشود و همچنین کارخانه های اشتغالزایی که با کمبود منابع مالی مواجه هستند و سرمایه در گردش ندارند حمایت میشوند. ▫️صمت و دستگاه های مربوطه موظفند که از طرح های اشتغالزایی کوچک […]

اشتراک گذاری
۲۹ تیر ۱۴۰۰
کد مطلب : 1010

نماینده مرند و جلفا در ستاد اقتصادی مقاومتی:

▫️طی توافقاتی که با بنیاد برکت صورت گرفته است، کارگاه های نیمه تعطیل دوباره احیا میشود و همچنین کارخانه های اشتغالزایی که با کمبود منابع مالی مواجه هستند و سرمایه در گردش ندارند حمایت میشوند.

▫️صمت و دستگاه های مربوطه موظفند که از طرح های اشتغالزایی کوچک و خانه محور برای اشتغال زنان حمایت کنند و امور اخذ مجوز و راه اندازی این کارگاه ها را تسهیل دهند

▫️صنعت مبل مرند آینده درخشانی دارد و طی چندین بازدید میدانی و نشست مشترک با مبل سازان مرندی، مشکلات فعالان این صنف بررسی شده و تصمیمات و تدابیری اتخاذ شده است تا با تدوین سند چشم انداز، صنعت مبل مرند را بصورت اصولی پیشرفت داده و صفر تا صد زنجیره تولید مبل را در مرند ایجاد کنیم.

▫️معادن شهرستان مرند ثروتی هستند که در دل زمین خوابیده اند و رکود ۷۶ درصدی معادن شهرستان مرند گویای بی توجهی مسئولان به این موضوع است. مجلس یازدهم درصدد تسهیل در بهره برداری از این معادن است که میتواند منطقه را جهش و توسعه دهد.

@drpashaee_ir

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *