رسانه ها و کاربران فضای مجازی چه می گویند؟

  به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات نماینده مرند و جلفا، فعالان رسانه ای و کاربران فضای مجازی با انتشار عکس نوشت ها و یادداشت هایی نسبت به اقدامات غیرقانونی رییس جمهور اعتراض کردند. متن زیر یکی از این یادداشت های منتشر شده می باشد: آزادی تمام ، دیکتاتوری حکم فرماست. ماجرا از این قرار […]

اشتراک گذاری
۰۱ آبان ۱۳۹۹
کد مطلب : 665

 

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات نماینده مرند و جلفا، فعالان رسانه ای و کاربران فضای مجازی با انتشار عکس نوشت ها و یادداشت هایی نسبت به اقدامات غیرقانونی رییس جمهور اعتراض کردند.

متن زیر یکی از این یادداشت های منتشر شده می باشد:
آزادی تمام ، دیکتاتوری حکم فرماست.

ماجرا از این قرار است که نماینده مرند و جلفا در جلسه شورای فناوری اطلاعات به رییس جمهور اعتراض می کند که چرا بجای پرداختن به موضاعات مهم و اقتصادی، جلسات را به حاشیه می کشد و در این شرایط اقتصادی بجای تمرکز روی اقتصاد و یکپارچه سازی سازمان های اقتصادی و مکلف کردن گمرک به شفافیت و بارگذاری داده ها در سامانه تجارت ، رفتید سراغ دستوراتی که اولویت مردم و کشور نیست!

جالب اینجاست که بعد از این پافشاری ها ، رییس جمهور جلسه یکپارچه سازی سازمان های اقتصادی را برگزار می کند اما به شرط حذف منتقدان و بدون دعوت و حضور عضو ناظر مجلس.

روحانی قبلا همین رفتار را در جلسه شورای عالی فضای مجازی، با ضرغامی مرتکب شده بود و همچنین ازغدی را نیز از شورای عالی انقلاب فرهنگی به همین روش حذف کرده بود. به تواتر معلوم شده است که رییس جمهور در جلسات جدی کارشناسی که محل بحث و گفت است، تحمل کمترین انتقادی را ندارد و بلافاصله، اقدام به حذف غیر قانونی اعضای جلسه می کند.

این شیوه حکمرانی، با اقتضائات مدیریت جامعه اسلامی هیچ سنخیتی ندارد و موجب خسارات سنگینی به حکومت اسلامی میشود. بهتر است آقای روحانی در روزهای پایانی دولت دوازدهم فکری به حال خود و آخرت خود کند چرا که تحمل نکردن و حذف منتقدان، بیش از آن که اهانت و تخفیف صاحب نظران باشد، ضربه به خودی است و البته خسارت برای کشور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.