رتبه بندی معلمان واقعی اجرایی شود نه روی کاغذ

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: حقوق، مزایا و مشکلات استخدامی معلمان هرچه سریع تر رفع شود و رتبه بندی واقعی اجرا شود نه روی کاغذ. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ، معصومه پاشایی بهرام در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به دولت، […]

اشتراک گذاری
۲۵ خرداد ۱۳۹۹
کد مطلب : 547
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس گفت: حقوق، مزایا و مشکلات استخدامی معلمان هرچه سریع تر رفع شود و رتبه بندی واقعی اجرا شود نه روی کاغذ.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ، معصومه پاشایی بهرام در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به دولت، گفت: دولت در اختصاص اعتبارات دستگاه ها گروکشی نکرده و نیازهای مهم کشور را تامین کند. اخیرا به علت قطع بخشی از اعتبارات صدا و سیما دو شبکه برون مرزی کوثر و سحر در شرایط تهدیدات دشمن قطع شده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی، افزود: شیوع گسترده بیماری تب برفکی در دام های کشور طی یک ماه گذشته موجب مرگ گسترده دام ها و خسارت سنگین به آن ها شده است که علت این امر عدم تامین واکسن موثر و ضعف سازمان دامپزشکی است.

وی اظهار کرد: گرانی شدید خوراک دام و طیور و پایین بودن قیمت فروش دام، دامداران و مرغداران را با مشکل روبه رو کرده است که این امر نیازمند رسیدگی است تا از تعطیلی دامداران و مرغداران جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکر به وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: حقوق، مزایا و مشکلات استخدامی معلمان هرچه سریع تر رفع شود و رتبه بندی واقعی اجرا شود نه روی کاغذ. حقوق معلمان باید 80 درصد هیات علمی ها باشد.

وی همچنین در تذکر به رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار رفع مشکلات بازنشستگان شد چرا که به زعم وی مشکلات این قشر با افزایش سن نه تنها کاهش نمی یابد بلکه روز به روز بیشتر نیز می شود.

پاشایی در تذکر به وزیر بهداشت خواستار حفظ استقلال این وزارتخانه شد و ادامه داد: نباید جان مردم را با سیاست های دولت معامله کرد، برخی شهرستان ها از نظر شیوع ویروس کرونا که از حالت قرمز خارج شده بودند به دلیل برخی سیاست ها مجدد به حالت قرمز برگشتند./

پایان پیام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *