رای بهبود اوضاع اقتصادی کشور در حوزه های مختلف، اعتماد به بخش خصوصی و حمایت از این بخش ضروری است.

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس صیادی مدیر جهاد کشاورزی مرند از بخشهای مختلف کارخانه آرد میلاد آذربایجان بازدید کرده و در جریان روند کار آنها قرار گرفت. نماینده مرند و جلفا در این بازدید ضمن اشاره به نقش مهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور اظهار داشت: […]

اشتراک گذاری
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
کد مطلب : 562

نماینده مردم شهرستان های مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس صیادی مدیر جهاد کشاورزی مرند از بخشهای مختلف کارخانه آرد میلاد آذربایجان بازدید کرده و در جریان روند کار آنها قرار گرفت.

نماینده مرند و جلفا در این بازدید ضمن اشاره به نقش مهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور اظهار داشت: بخش خصوصی می تواند بعنوان عامل نجات دهنده در اقتصاد کشور عمل کند و دولت باید از بنگاه داری دست بردارد تا اقتصاد کشور به وسیله مردم سامان یابد.

نماینده مردم شهرستانهای مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی افزود: مسوولین ما باید در گام دوم انقلاب اسلامی، به ترویج سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت و ایجاد اشتغال توجه کنند.
وی تصریح کرد: برای بهبود وضع اقتصادی کشور در همه زمینه ها، اعتماد به بخش خصوصی و حمایت از آنها ضروری است.

دکتر پاشایی در ادامه ضمن اشاره به پر سود بودن حوزه کشاورزی گفت: سعی ما این است با بهبود وضع راههای روستایی و ایجاد امکانات لازم در روستاها، جوانان روستایی را به فعالیت در این حوزه ترغیب کرده و از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کنیم.

این مقام مسئول یادآوری کرد: با توجه به اینکه تامین امنیت غذایی در کشور بر عهده کشاورزان و روستاییان است لذا حمایت های لازم باید از آنها برای بهبود عملکردشان صورت گیرد.

مدیرعامل کارخانه آرد میلاد آذربایجان نیز ضمن اشاره به ظرفیت تولید سالانه بیش از ۱۰۰ هزار تن آرد در این کارخانه گفت: با وجود پرسنل و نیروهای جوان در بخش های مختلف، همیشه در حال تلاش برای توسعه فعالیت‌های کارخانه و افزایش مداوم ظرفیت تولید و تنوع سازی محصولات تولیدی بوده ایم.

مهندس حافظ ابراهیم پور افزود: در این راستا، سیلوهای ذخیره گندم را با ظرفیت ذخیره گندم شهرستان های مرند و جلفا و بدون استفاده از تسهیلات دولتی، طی سالهای گذشته احداث کردیم و اکنون نیز عملیات احداث سیلوهای آرد با ظرفیت ذخیره ۱۰۰۰ تن آرد در حال اتمام است.
لازم به ذکر است شرکت کارخانجات آرد میلاد مرند تامین کننده آرد شرکت های برند کشور است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *