رئیس گروه پارلمانی ایران در مجمع مجالس آسیایی و نماينده مردم شريف مرند و جلفا با صدور پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

پیام نماینده مرند و جلفا در پی شهادت دانشمند ایرانی : بسم الله الرحمن الرحیم بار ديگر دستان پليد جنايتکاران، جامعه علمی و دانشگاهی کشور را از فيض وجود يکي از فرهيخته‌ترين و عزيزترين دانشمندان کشور محروم نمود. جناب آقاي دکتر محسن فخری زاده يکی از استادان بی‌مثال و پژوهشگران فريد و يگانه بود که […]

اشتراک گذاری
۰۸ آذر ۱۳۹۹
کد مطلب : 767

پیام نماینده مرند و جلفا در پی شهادت دانشمند ایرانی :

بسم الله الرحمن الرحیم
بار ديگر دستان پليد جنايتکاران، جامعه علمی و دانشگاهی کشور را از فيض وجود يکي از فرهيخته‌ترين و عزيزترين دانشمندان کشور محروم نمود. جناب آقاي دکتر محسن فخری زاده يکی از استادان بی‌مثال و پژوهشگران فريد و يگانه بود که مجموعه فضائل و خصائل نيکو را از رهگذر الطاف الهي و به مَدد همّت و پشتکار بي‌مانند خويش در خود جمع آورده بود تا در خيل سربازان و خدمتگزاران بی‌شمار سربلندی و سرافرازی ميهن عزيز اسلامي باشد.

این ترور بزدلانه که عاملان و طراحانش هرگز جرأت نخواهند کرد به جنایت کثیف و پلید خود اعتراف کنند نشانه‌ی به بن‌‌بست رسیدن استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی است. آنها در این رفتار قساوت‌آمیز نیز شکست خواهند خورد و به اغراض پلید و شریرانه‌ی خود دست نخواهند یافت. رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش امروز قائم به هیچ فردی نیست و دشمنان ايران اسلامي با چنين اقداماتی نمی توانند مانع توليد علم و پيشرفت جمهوری اسلامي شوند. اما به کوری چشم سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و اراده‌ی راسخ دنبال خواهیم کرد و پیشرفت رشک‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم کشید.

اینجانب شهادت این فرهيخته را به خانواده محترم و به جامعه‌ی علمی و دانشگاهی کشور و به عموم دوستداران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریک و تسلیت میگویم و برای آنان صبر و سکینه‌ی الهی و برای شهید عزیزمان علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت میکنم.

دکتر معصومه پاشایی بهرام
نماینده مردم شریف مرند و جلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.