دکتر معصومه پاشایی نماینده مرند و جلفا و از مدیران جهادی کشور به عنوان نائب رئیس اول فراکسیون محیط زیست مجلس یازدهم انتخاب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ؛ در پی تشکیل فراکسیون محیط زیست در مجلس یازدهم، انتخابات هیات رییسه این فراکسیون برگزار شد و سمیه رفیعی نماینده مردم تهران به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد. در این انتخابات معصومه پاشایی نماینده مرند و جلفا به عنوان نائب رئیس اول، مهدی شریفیان نماینده […]

اشتراک گذاری
۱۷ خرداد ۱۳۹۹
کد مطلب : 535

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر معصومه پاشایی ؛ در پی تشکیل فراکسیون محیط زیست در مجلس یازدهم، انتخابات هیات رییسه این فراکسیون برگزار شد و سمیه رفیعی نماینده مردم تهران به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.

در این انتخابات معصومه پاشایی نماینده مرند و جلفا به عنوان نائب رئیس اول، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران به عنوان نایب رئیس دوم و فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز به عنوان سخنگوی این فراکسیون انتخاب شدند.

به گزارش فارس، آخرین روز ادیبهشت ماه و در اولین نشست هم اندیشی صورت گرفته بین منتخبان مجلس یازدهم، موجودیت فراکسیون محیط زیست رسماً اعلام شد و منتخبان بر توجه مجلس آتی به حوزه محیط زیست تأکید کرده و خواستار تصویب قوانین لازم در این حوزه و نظارت بیشتر بر آن شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.