دولت نگاه تخصصی نسبت به نخبگان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی بهرام در آیین معارفه فرماندار جدید جلفا، استفاده از ظرفیت نخبگان و جوانان را عامل پیشرفت کشور دانسته و گفت: نخبگان و جوانان سرمایه های اصلی کشور هستند که به دور از دیدگاه های سیاسی باید از ظرفیت آنها برای پیشرفت […]

اشتراک گذاری
۱۰ اسفند ۱۴۰۰
کد مطلب : 1217

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، دکتر معصومه پاشایی بهرام در آیین معارفه فرماندار جدید جلفا، استفاده از ظرفیت نخبگان و جوانان را عامل پیشرفت کشور دانسته و گفت:
نخبگان و جوانان سرمایه های اصلی کشور هستند که به دور از دیدگاه های سیاسی باید از ظرفیت آنها برای پیشرفت و آبادانی کشور استفاده کرد.

نماینده مرند و جلفا خاطر نشان کرد: از تمام تلاش هایی که دکتر احمدی در طول خدمت خود و با بهره مندی از ظرفیت های کشور و منطقه آزاد ارس برای پیشرفت و توسعه شهرستان جلفا انجام داده اند تشکر میکنم و برای دکتر اسماعیل عطاپور ، فرماندار جدید شهرستان جلفا آرزوی موفقیت در خدمت رسانی به مردم را دارم.

وی با تاکید بر حفظ وحدت بین مسئولین افزود : شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس جدا از هم نیستند و باید برای پیشرفت و تعالی منطقه و کشور نهایت تعامل و همکاری را بین دستگاه ها و یکایک مسئولین حاکم کنیم.

دکتر پاشایی جوانان را سرمایه های اصلی کشور دانسته و ادامه داد :به علت بی توجهی دولت های گذشته نسبت به استفاده از ظرفیت های تخصصی جوانان و نخبگان در امور مدیریتی و اجرایی کشور، متاسفانه شاهد مهاجرت نخبگان به سایر کشورها هستیم و برای رسیدن به ایران قوی، دولت سیزدهم باید نگاه تخصصی به نخبگان و جوانان را جایگزین نگاه سیاسی به آنها کند.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی تصمیم گیری صحیح را در گرو تخصص گرایی دانسته و افزود: دکتر عطاپور به عنوان فرماندار دولت مردمی استفاده از ظرفیت نخبگان در تمامی بخش های اقتصادی، تولیدی، فرهنگی ، گردشگری و اجتماعی را در شهرستان جلفا اولویت خود قرار دهد و از توان آنها در دولت انقلابی در زمینه های برنامه ریزی، تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی، اجرا و بهره گیری از مشاوره های تخصصی استفاده کند.

دکتر پاشایی منطقه آزاد ارس را صنعتی ترین منطقه آزاد کشور دانسته و خاطر نشان کرد: منطقه آزاد ارس جواهری در استان آذربایجانشرقی است که در دل جلفا قرار گرفته است و با توجه به سوابق فرماندار جدید انتظار داریم در مدیریت این شهرستان نگاه تخصصی و اقتصادی حاکم شود تا شهرستان جلفا جهش یافته و بیش از پیش پیشرفت کند.

نماینده مردم مرند و جلفا کار جهادی را عامل موفقیت دانسته و افزود: از فرماندار جدید میخواهم مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند و رضایت الهی و مردم را فدای رضایتمندی خواص نکند چرا که خواص سیری ناپذیر هستند. با تصمیم گیری در پشت درهای بسته نمی شود به نفع مردم کار کرد و با در کنار مردم بودن است که می توان درد های جامعه را دید و به نفع مردم و مستضعفین سیاست گذاری کرد.

در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله صادق احمدی تقدیر و دکتر اسماعیل عطاپور بعنوان فرماندار جدید شهرستان جلفا در دولت سیزدهم معرفی شد.

تقدیر از زحمات فرماندار قبلی شهرستان جلفا آقای صادق احمدی

اعطای حکم آقای اسماعیل عطاپور بعنوان فرماندار جدید شهرستان جلفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.