حل مشکل ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، به همت نماینده مرند و جلفا و همکاری وزارتخانه های جهادکشاورزی و امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، مشکل صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه بر طرف شد. بر اساس این گزارش پس از پیگیری های مکرر دکتر معصومه پاشایی بهرام در سفر به […]

اشتراک گذاری
۱۳ اسفند ۱۴۰۰
کد مطلب : 1223

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا، به همت نماینده مرند و جلفا و همکاری وزارتخانه های جهادکشاورزی و امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، مشکل صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه بر طرف شد.

بر اساس این گزارش پس از پیگیری های مکرر دکتر معصومه پاشایی بهرام در سفر به مسکو و رایزنی با وزرای خارجه و کشاورزی روسیه که با همکاری وزارتخانه های جهادکشاورزی و امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با مجلس شورای اسلامی انجام گرفت، ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی ایرانی و فلفل دلمه به روسیه برداشته شد و صادرات به این کشور از روز شنبه از سرگرفته می‌شود.

گفتنی است با ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه، شرکت ها و گلخانه هایی که مستقر در منطقه آزاد ارس بودند بیشترین ضرر را متحمل می شدند که با رفع این مشکل، اقتصاد در ارس بهتر از قبل می چرخد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.