حل مشکل صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ دکتر معصومه پاشایی در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: اخیرا محصولات کشاورزی صادراتی کشورمان از روسیه برگشت داده شده بود که جهت حل این مشکل هیئتی ایرانی متشکل از جمعی از نمایندگان مجلس، جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت در مسکو حضور یافتند. رئیس هیئت […]

اشتراک گذاری
۰۵ دی ۱۴۰۰
کد مطلب : 1080

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ دکتر معصومه پاشایی در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: اخیرا محصولات کشاورزی صادراتی کشورمان از روسیه برگشت داده شده بود که جهت حل این مشکل هیئتی ایرانی متشکل از جمعی از نمایندگان مجلس، جهاد کشاورزی و وزارت بهداشت در مسکو حضور یافتند.

رئیس هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران(APA) با گله مندی از شرایط پیش آمده بیان کرد: سهل انگاری وحشتناک مسئولان باعث شده است که چندین میلیون دلار به کشورمان خسارت وارد شود.

وی افزود: در این سفر هیئت اعزامی جمهوری اسلامی ایران طی نشست هایی با طرف روسی مشکلات بازگشت محصولات صادراتی کشورمان را بررسی و پیگیری کردند.

گفتنی است در پایان این سفر هیئت ایرانی ضمن بازدید از فود سیتی مسکو و دیدار با تجار ایرانی از نزدیک در جریان مشکلات تجار قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.