حاج قاسم الگویی جهادی برای مسئولین است

دکتر معصومه پاشایی با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی و الگو قرار دادن شهدا در جامعه، گفت: حاج قاسم نماد شخصی است که مسئولیت‌ پذیر بود و با رشادت و شهادت خود امنیت را به جامعه هدیه داد. حاج قاسم الگوی جهانی مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران است. داشته ها و دستاورد های […]

اشتراک گذاری
۱۵ دی ۱۴۰۰
کد مطلب : 1136

دکتر معصومه پاشایی با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی و الگو قرار دادن شهدا در جامعه، گفت: حاج قاسم نماد شخصی است که مسئولیت‌ پذیر بود و با رشادت و شهادت خود امنیت را به جامعه هدیه داد.

حاج قاسم الگوی جهانی مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران است. داشته ها و دستاورد های جبهه مقاومت در خطر تحریف است و با تبلیغ مکتب و رویکرد های این شهید باید نگاه درستی از شهدا را در جامعه و مخصوصا در بین جوانان نهادینه کنیم.

شهید سلیمانی الگویی از یک مدیر جهادی و مرد در میدان عمل است و در مسیر خدمت به مردم جان خود را فدا کرد و شایسته است همه مردم و مسئولین سیره شهدا و مکتب حاج قاسم را در زندگی و کار خود لحاظ کنند.

امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و هنرمندان مسئولیت مهمی در قبال شهدا دارند. هنرمندان در آثار خود چهره واقعی شهدا را به جامعه نشان دهند و سیره شهدا را برای نسل های آینده حفظ کنند.

در حاشیه این نمایشگاه هنرمندان پرتره ای نقاشی شده از چهره سردار شهید حسین پاشایی به دکتر پاشایی هدیه دادند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.