جوانان، نخبگان، متخصصان و تشکل‌های سیاسی و احزاب شهرستان های مرند و جلفا به‌ صورت قانونی و نظام‌ مند، فعالیت های انتخاباتی خود را شروع کنند

بیانیه نماینده مرند و جلفا پیرامون ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی بسم الله الرحمن الرحیم ▫️امروز در گام دوم انقلاب اسلامی، توانمند سازی و تقویت قدرت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایران اهمیت بیشتری دارد که توجه به این مسائل در انتخاب شوراهای اسلامی بسیار مهم است. ▫️در همه مقاطع اصلی تصمیم ساز کشور، نقش بی […]

اشتراک گذاری
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
کد مطلب : 944

بیانیه نماینده مرند و جلفا پیرامون ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

▫️امروز در گام دوم انقلاب اسلامی، توانمند سازی و تقویت قدرت فرهنگی، سیاسی و اقتصادی ایران اهمیت بیشتری دارد که توجه به این مسائل در انتخاب شوراهای اسلامی بسیار مهم است.

▫️در همه مقاطع اصلی تصمیم ساز کشور، نقش بی بدیل جوانان انکار ناپذیر است و حضور جوانان و نخبگان و مشارکت آنان در انتخابات میتواند نقشی اساسی در تمدن‌ سازی نوین اسلامی برای انقلاب داشته باشد.

▫️از جوانان، نخبگان، متخصصان و تشکل‌های سیاسی و احزاب شهرستان های مرند و جلفا میخواهم که به‌ صورت قانونی و نظام‌ مند، فعالیت های انتخاباتی خود را شروع کنند تا انتخاباتی پر شور رقم زده شود.

▫️پیشرفت جامعه اسلامی، عزم انسان های مومن، متخصص، توانا و پرانگیزه با اراده‌ی استوار، عدالت خواهی و استقلال فردی به منظور ارتقای سطح زندگی شهروندی را می طلبد لذا ضروری است کاندیداهای محترم استقلال خود را در کارزار انتخاباتی حفظ کنند.

▫️از آنجا که نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بر عهده مجلس است، لذا حضور اینجانب در انتخابات، در حیطه ی انجام وظایف بوده و هیچگونه حمایتی از کاندیداهای محترم شوراهای اسلامی نداشته و درصورت مشاهده ادعاهایی مبنی بر حمایت خود و اعضای دفاتر اینجانب با هر کدام از کاندیداها را از اصل نادرست دانسته و برای صیانت از اصل انتخابات مجبور به اجرای قوانین خواهم بود.

دکتر معصومه پاشایی بهرام؛
نماینده مردم شریف مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *