توهین به پیامبر اسلام دمیدن بر آتش افراط گرایی است

رئیس گره پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA) با ارسال پیامی به دبیرکل APA توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام را اقدامی سخیف و جاهلانه دانست و آن را محکوم کرد. رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA) با ارسال پیامی به دبیرکل APA توهین نشریه فرانسوی به […]

اشتراک گذاری
۱۴ آبان ۱۳۹۹
کد مطلب : 684
رئیس گره پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA) با ارسال پیامی به دبیرکل APA توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام را اقدامی سخیف و جاهلانه دانست و آن را محکوم کرد.

رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA) با ارسال پیامی به دبیرکل APA توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام را را اقدامی سخیف و جاهلانه دانست و آن را محکوم کرد.

پاشایی بهرام در این پیام، توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و دفاع غیرمنطقی رئیس جمهور فرانسه از آن را ادعایی بی اساس، استفاده ابزاری از آزادی بیان و رفتاری تفرقه انگیز و توهین آشکار به ارزش های دینی مسلمانان دانست و تأکید کرد: این رفتار نابخردانه، آتش خشم دوستداران انبیاء الهی را شعله ور می کند.

وی تصریح کرد: در شرایطی که جهان نیازمند استشمام هوای صلح و دوستی است، اینگونه رفتارها مصادیقی از انحطاط فکری و جاهلیت در عصر حاضر می باشد.

پاشایی بهرام با اشاره به اینکه همزیستی مسالمت آمیز و تعامل میان ادیان مختلف الهی، بزرگترین رسالت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی (ص) بوده است، تأکید کرد: توهین به حضرت رسول (ص) که پیامبر مهربانی هاست، نمی تواند معنایی جز اسلام ستیزی و دمیدن بر آتش افراط گرایی داشته باشد.

رئیس گروه پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در مجمع مجالس آسیایی (APA)، هر گونه  بی حرمتی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام را توهین به همه انبیاء الهی دانست و آن را محکوم کرد./

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.