توسعه و پیشرفت در سایه تعامل و همکاری ممکن است.

نماینده مرند و جلفا در آیین معارفه فرماندار جدید مرند گفت: از تمام تلاش های دکتر گرشاسبی که در طول خدمت خود و با بهره مندی از تمام ظرفیت های کشور برای پیشرفت و توسعه منطقه انجام داده اند تشکر میکنم. حضرت امیرالمومنین علی (ع) در نامه به مالک اشتر بر در نظر گرفتن مردم […]

اشتراک گذاری
۲۸ بهمن ۱۴۰۰
کد مطلب : 1145

نماینده مرند و جلفا در آیین معارفه فرماندار جدید مرند گفت:

از تمام تلاش های دکتر گرشاسبی که در طول خدمت خود و با بهره مندی از تمام ظرفیت های کشور برای پیشرفت و توسعه منطقه انجام داده اند تشکر میکنم.

حضرت امیرالمومنین علی (ع) در نامه به مالک اشتر بر در نظر گرفتن مردم در تصمیم گیری ها تاکید داشته است و توصیه کرده اند که منفعت عامه مردم و جامعه را نباید فدای دیدگاه های شخصی و افراد و گروه ها کرد.

با وجود اختلاف، هيچ مشکلی حل نمی شود و بايد همه دست در دست هم، منطقه و ميهن خود را آباد کنيم. معصومه پاشایی بهرام فرزند شهید حسین پاشایی با کسی سر دعوا ندارد و به دور از حاشیه به دنبال ارتقای تعامل و امنیت است.

توسعه و پیشرفت در سایه تعامل، همکاری و آرامش ممکن است و باید در این راستا برای حل مشکلات مرند همکاری و هم افزایی بیش از پیش داشته باشیم.

همه ما داخل یک کشتی به نام مرند هستیم و از تمام فعالین سیاسی و اجتماعی و احزاب و گروه ها و مردم و مسئولین میخواهم برای ارتقای مرند و خدمت به مردم حامی و پشتیبان دکتر عباسی، فرماندار جدید باشیم

باتوجه به سوابق آقای عباسی انتظار داریم شهرستان مرند در دوران ایشان ارتقا یابد و به ایشان توصیه میکنم که در تمام کارها مردم را ببینید و مبادا بجای خدمت به مردم به دنبال راضی کردن و خشنودسازی خواص و احزاب باشید که آنها هیچوقت راضی نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *