بیانیه روابط عمومی دفتر نماینده مرند و جلفا در پی تحریف سخنان دکتر معصومه پاشایی بهرام

روابط عمومی دفتر نماینده مرند و جلفا در پی تحریف سخنان دکتر معصومه پاشایی بهرام و شیطنت های رسانه ای علیه تیم تراکتور بیانیه ای صادر کرد. بسم الله الرحمن الرحیم   تیراختوری بیر عالمه سـاتماروخ تیراختـوری اوزگه تیمه قاتماروخ   به اطلاع هم وطنان و مردم غیور آذربایجان می رساند:   عصر امروز نماینده […]

اشتراک گذاری
۱۵ دی ۱۴۰۰
کد مطلب : 1091

روابط عمومی دفتر نماینده مرند و جلفا در پی تحریف سخنان دکتر معصومه پاشایی بهرام و شیطنت های رسانه ای علیه تیم تراکتور بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

تیراختوری بیر عالمه سـاتماروخ

تیراختـوری اوزگه تیمه قاتماروخ

 

به اطلاع هم وطنان و مردم غیور آذربایجان می رساند:

 

عصر امروز نماینده مردم مرند و جلفا جهت بازدید از زیرساخت‌های ورزشگاه آزادی جهت حضور بانوان در تماشای مسابقات ملی و بین المللی در این محل حضور یافت و ضمن بررسی موضوع ورود زنان به استادیوم‌‌های ورزشی ایران به تماشای بازی تراکتور-پرسپولیس پرداخت.

 

این اقدام دکتر پاشایی افتخار حضور یک نماینده زن در استادیوم را نصیب آذربایجان کرد که بانویی آذربایجانی با شجاعت و شهامت خود به حضور زنان در استادیوم مصونیت قانونی بخشیده و فوتبال ایران را در مقابل تهدیدات فدراسیون جهانی فوتبال نجات دهد. مصاحبه نماینده مرند و جلفا که در راستای حمایت از حقوق تماشاگران تیم محبوب تراکتور و تقویت این تیم بود در پی شیطنت های رسانه ای خبرنگار حامی تیم حریف تقطیع و تحریف شده و عیله ایشان و تضعیف تراکتور قهرمان در فضای مجازی منتشر شده است.

 

شایعه پراکنی و تخریب شأن نمایندگی مردم و تضعیف جایگاه مجلس شورای اسلامی و ایجاد فضای بی‌اعتمادی نسبت به خدمتگزاران صدیق انقلاب اسلامی توسط برخی افراد و بلندگوهای وحدت شکن روشی منسوخ و دارای سابقه دیرینه بوده، از این‌رو کلیه خبرنگاران محترم، افراد صاحب قلم و فعالان حوزه رسانه را به تقوای الهی و اخلاق حرفه‌ای دعوت کرده و انتظار داریم ضمن تکذیب این خبر، مطالب خود را با استناد به منابع موثق منتشر نمایند تا خدای نکرده موجبات وهن جایگاه مجلس و نمایندگان محترم مردم را فراهم نکنند.

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

روابط عمومی دفتر نماینده مرند و جلفا

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.