اعتراض نماینده مرند و جلفا نسبت به خطر آفرین بودن مناقشه آذربایجان و ارمنستان

  به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر معصومه پاشایی‌،‌نماینده مرند و جلفا مراتب اعتراض و نگرانی خود را نسبت به سلامتی مردم مرزنشین در طی درگیری پیش آمده مابین جمهوری آذربایجان و ارمنستان اعلام کرد. رئیس هیات پارلمانی ایران در مجمع مجالس آسیایی طی مکاتبه ای با وزیر کشور ، به علت تعرضات […]

اشتراک گذاری
۱۸ مهر ۱۳۹۹
کد مطلب : 636

 

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی دکتر معصومه پاشایی‌،‌نماینده مرند و جلفا مراتب اعتراض و نگرانی خود را نسبت به سلامتی مردم مرزنشین در طی درگیری پیش آمده مابین جمهوری آذربایجان و ارمنستان اعلام کرد.

رئیس هیات پارلمانی ایران در مجمع مجالس آسیایی طی مکاتبه ای با وزیر کشور ، به علت تعرضات گاه به گاه ، خواستار برخورد قاطعانه با کشور های ارمنستان و آذربایجان شد.

این مقام مسئول ادامه روند تعاملی با کشور های درگیر مناقشه را خطر آفرین دانسته و بیان کرد:

اخیرا موشکی به روستای پهناور از توابع شهرستان جلفا اصابت کرده است که خوشبختانه تلفات جانی نداشته ولی ادامه روند تعاملی ممکن است درجه سهل انگاری این دو کشور را افزایش داده و زمینه خطرات جانی برای هموطنان مرزنشین را فراهم آورد ، لذا ضمن رساندن مراتب اعتراض خود به عنوان نماینده مردم، خواستار اقدامات ضروری در جهت حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشورمان هستم.

گفتنی است تنش میان باکو و ایروان بر سر منطقه قره باغ صورت گرفته است و تا امروز درگیری ها ادامه دار بوده و هر دو طرف تعرضاتی به خاک جمهوری اسلامی ایران داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *