آغاز عملیات اجرایی پروژه های طرح توسعه منطقه آزاد ارس

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ با حضور دکتر معصومه پاشایی بهرام، استاندار آذربایجانشرقی و مدیرعامل منطقه آزاد ارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی؛ عملیات اجرایی ۷ پروژه طرح توسعه منطقه آزاد ارس با اعتبار بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان آغاز شد. نماینده مرند و جلفا در این مراسم […]

اشتراک گذاری
۰۲ آذر ۱۴۰۰
کد مطلب : 1051

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ با حضور دکتر معصومه پاشایی بهرام، استاندار آذربایجانشرقی و مدیرعامل منطقه آزاد ارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی؛ عملیات اجرایی ۷ پروژه طرح توسعه منطقه آزاد ارس با اعتبار بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان آغاز شد.

نماینده مرند و جلفا در این مراسم اظهار داشت:

قرارگاه خاتم الانبیاء ظرفیت و توانمندی بالایی در امور عمرانی و سازندگی کشور دارد و مهمترین خواسته و انتظاری که مردم از این مجموعه دارند این است که تکمیل جاده مرند جلفا به سرعت انجام و در راس هفت پروژه قرار گیرد.

جاده مرند – جلفا پروژه ای است که متاسفانه فرآیند تکمیل و بهره برداری آن زمان زیادی کشیده است و اتمام و بهره برداری این مسیر میتواند آغازگر تحول جدیدی در توسعه ارس و شهرستان های مرند و جلفا باشد.

امیدواریم بتوانیم با تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی محدوده منطقه آزاد ارس بخشی از مشکلات لجستیک و زیرساختی ارس را حل کنیم و با انسجامی که بین قرارگاه و منطقه آزاد ارس ایجاد شده تلاش می کنیم تا سرعت این فعالیت ها را افزایش دهیم و طی سی ماه مرحله به مرحله پروژه ها به مردم تحویل داده شود.

اصلی ترین مزیت واگذاری این پروژه ها به قرارگاه خاتم الانبیاء شروع همزمان این ۷ پروژه است تا به سرعت انجام و تکمیل شوند.

گفتنی است تکمیل مسیر مرند – جلفا قطعات حدفاصل کیلومتر ۱۶ تا ۲۲.۶۰۰ و ۳۰ تا حدود ۳۴، شریان اصلی ایواوغلی ـ گردیان از کیلومتر ۶.۳۰۰ تا ۱۴.۱۰۰، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی ۲۲۰ هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و محوطه شهرک صنعتی جانانلو  هفت پروژه اجرایی قرارگاه خاتم الانبیا می باشد که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.