آغاز عملیات اجرایی پروژه های طرح توسعه منطقه آزاد ارس

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ با حضور دکتر معصومه پاشایی بهرام، استاندار آذربایجانشرقی و مدیرعامل منطقه آزاد ارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی؛ عملیات اجرایی ۷ پروژه طرح توسعه منطقه آزاد ارس با اعتبار بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان آغاز شد. نماینده مرند و جلفا در این مراسم […]

اشتراک گذاری
۰۲ آذر ۱۴۰۰
کد مطلب : 1051

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده مرند و جلفا؛ با حضور دکتر معصومه پاشایی بهرام، استاندار آذربایجانشرقی و مدیرعامل منطقه آزاد ارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی؛ عملیات اجرایی ۷ پروژه طرح توسعه منطقه آزاد ارس با اعتبار بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان آغاز شد.

نماینده مرند و جلفا در این مراسم اظهار داشت:

قرارگاه خاتم الانبیاء ظرفیت و توانمندی بالایی در امور عمرانی و سازندگی کشور دارد و مهمترین خواسته و انتظاری که مردم از این مجموعه دارند این است که تکمیل جاده مرند جلفا به سرعت انجام و در راس هفت پروژه قرار گیرد.

جاده مرند – جلفا پروژه ای است که متاسفانه فرآیند تکمیل و بهره برداری آن زمان زیادی کشیده است و اتمام و بهره برداری این مسیر میتواند آغازگر تحول جدیدی در توسعه ارس و شهرستان های مرند و جلفا باشد.

امیدواریم بتوانیم با تکمیل پروژه های عمرانی و زیربنایی محدوده منطقه آزاد ارس بخشی از مشکلات لجستیک و زیرساختی ارس را حل کنیم و با انسجامی که بین قرارگاه و منطقه آزاد ارس ایجاد شده تلاش می کنیم تا سرعت این فعالیت ها را افزایش دهیم و طی سی ماه مرحله به مرحله پروژه ها به مردم تحویل داده شود.

اصلی ترین مزیت واگذاری این پروژه ها به قرارگاه خاتم الانبیاء شروع همزمان این ۷ پروژه است تا به سرعت انجام و تکمیل شوند.

گفتنی است تکمیل مسیر مرند – جلفا قطعات حدفاصل کیلومتر ۱۶ تا ۲۲.۶۰۰ و ۳۰ تا حدود ۳۴، شریان اصلی ایواوغلی ـ گردیان از کیلومتر ۶.۳۰۰ تا ۱۴.۱۰۰، فرهنگسرای ارس و آماده سازی بخشی از اراضی ۲۲۰ هکتاری، سایت صنایع سنگین و اراضی و محوطه شهرک صنعتی جانانلو  هفت پروژه اجرایی قرارگاه خاتم الانبیا می باشد که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *